KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994362
nr 1299 4362
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, 1979. Signerad, numrerad 7/15, Haskel 167. Oramat löst blad, pl 10,5x17 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:42:21
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander